Rekreace po celý rok v termálních lázních Zalakaros – vlastní doprava

Městečko Zalakaros najdete přibližně 30 km od Balatonu. Je jedním z moderních a stále se rozvíjejících lázeňských středisek Maďarska. Zdejší léčivá termální voda je jódového a brómového charakteru a má ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Zalakárošská léčivá voda je v evropském měřítku velmi ojedinělá a unikátní.

Léčebné lázně Gránit Zalakaros jsou neustále modernizovány a co do rozlohy jsou druhé největší v Maďarsku. Jejich motem je: „Místo pro setkávání všech generací„. Komplex léčebných lázní Gránit má dnes za sebou již minulost dlouhou více než 50 let. V létě je hostům k dispozici více než 5.000 m² vodní plochy, z čehož cca 1.500 m² vodní plochy s krytými bazény. Termální lázně byly v posledních letech několikrát zrekonstruovány a zmodernizovány a staly se místem k léčbě nemocných, dále místem k relaxaci, odpočinku i baštou wellness a fitness služeb. Můžeme je rozdělit na 5 části: 1) Kryté lázně a lázeňský areál, 2) léčebné centrum, 3) Kryté a nekryté bazény zážitkových lázní, 4) dětská centra – venkovní i kryté. 5) park se soustavou skluzavek.

Obchodní filozofie lázní Gránit je zaměřena na 2 oblasti –  léčba s terapií (koupání v termální léčivé vodě s unikátním složením v termálních bazénech) a na wellness služby, zábavu, relaxaci a načerpání nových sil (kryté i otevřené zážitkové bazény, wellness služby, sauny, parní kabinky, masáže, koupaliště, skluzavky na koupališti). Vstupné do termálních lázní vám nabídneme dle aktuálních ceníků pro dané datum pobytu.

Naše cestovní kancelář Vám nabízí ubytování v Apartmánových domech, kde si můžete vybrat dvoulůžkový AP s možností dvou přistýlek pro děti, čtyřlůžkový AP se dvěma samostatnými ložnicemi, nebo samostatný dům pro 5 – 6 osob. Ke každému apartmánu patří kuchyňský kout, vybavený nádobím na vaření a stravování, elektrický nebo plynový vařič, kávovar, rychlovarná konvice, lednička. Samostatná ložnice v AP 1/2 , dvě samostatné ložnice v AP 1/4, tři samostatné ložnice v samostatném domě pro 5-6 osob, vybavené povlečením. Koupelna sprcha nebo vana a toaleta. Součástí koupelny jsou i základní toaletní potřeby a ručníky. Pokoje jsou vybavené pohodlným nábytkem, televizí, některé i s možností připojení na WiFi. Každý apartmán má samostatný vchod, balkon, nebo terasu.

Cenová relace za výše uvedený pobyt v apartmánech

Dvoulůžkový apartmán

  • 970  / za celý AP / noc
  • Možnost až dvou přistýlek pro děti do 12 let na pohovce  290 Kč / dítě / noc

Čtyřlůžkový apartmán

  • 1 800 Kč / za celý AP / noc

Samostatný dům pro 5 – 6 osob

  • 2 230 Kč / celý dům / noc

Ceny: za ubytování jsou kompletní. Na místě se už nic nedoplácí.

Cena nezahrnuje: připojištění na cesty a vstupné do termálních lázní Gránit. V roce 2017 se celodenní vstupné pro dospělou osobu pohybovalo okolo 340 Kč.

Při koupi vám vstupné upřesníme podle aktuálních ceníků pro dané období.

 

Trasa do Zalakarose:  Kuřim, po D2 do Bratislavy, clo Rajka, Czorna, Sarvár, Balaton, Kesthely, Zalakaros, cca 380 km. Vysvětlíme při koupi rekreace.