Rekreační a léčebný pobyt v Park hotelu Hokovce s výlety (26. 5. – 1. 6. 2019)

Ubytování je zajištěno v rodinném hotelu, který se nachází v lázeňské oblasti Dudince. Procedury jsou prováděny přímo v hotelu na základě licence o poskytování léčebné péče v nestátním zdravotnickém zařízení.

Program při pobytu

V neděli ráno odjezd z nástupních míst do Hokovců. Stravování začne v den příjezdu obědem (plná penze) nebo večeří (polopenze).  Na pondělí je naplánováno posezení ve sklípku s harmonikou, zpěvem, ochutnávkou krajových vín a místních specialit (klobásy, sýry). Při zájezdech, které se uskuteční během pobytu, navštívíme zámek Svätý Anton, termální koupaliště Podhájska a Štúrovo a absolvujeme vyhlídkovou plavbu lodí po Dunaji. V pátek odpoledne si uděláme procházku lázeňským městem Dudince, kde si prohlédneme lázně, ochutnáme léčivou kyselku a zůstane nám i čas na nákup slovenských sýrových pochoutek z farmy ze Zázrivé. Cestou zpět uděláme zastávku k prohlídce starého města v Bratislavě. Příjezd do nástupních míst bude v odpoledních hodinách.

Pokoje v bezbariérovém hotelu PARK jsou jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové se sociálním zařízením, TV a balkonem. Stravování je možné formou polopenze (snídaně, večeře) nebo plné penze (snídaně, oběd, večeře).

Mezi nabízené lázeňské služby patří: minerální vany s termální santovskou vodou, perličkové koupele, přísadové vany, podvodní masáž, klasická masáž, reflexní masáž, parafinové zábaly, plynové injekce, inhalace, biotronová lampa, magnetoterapie, diadinamik, lokální kryoterapie.

Zákazníci, kteří si objednají léčebný pobyt, absolvují na úvod v pondělí dopoledne lékařskou prohlídku, po které lékař – specialista předepíše procedury, které zákazníci využijí v dopoledních hodinách během pobytu. Rekreantům je dále k dispozici zdarma venkovní i vnitřní bazén, nahřívací bazén a sauna. V hotelové kavárně hraje k tanci dvakrát týdně živá hudba.

Ceny pobytů

Pobyt 6 nocí léčebný pobyt rekreační pobyt
termíny polopenze plná penze polopenze plná penze
26. 5. – 1. 6. 8360 Kč 8750 Kč 7790 Kč 7990 Kč


Cena léčebného pobytu zahrnuje:
6× ubytování, polopenzi nebo plnou penzi, vstupní lékařskou prohlídku, 10 léčebných procedur za pobyt, které jsou navržené lékařem, vstup do bazénů a fittness od 7,00 – 19,00 hod. neomezeně, vstup do sauny úterý, čtvrtek od 16,00 – 18,00 hod., dopravu busem, služby průvodce, pojištění léčebných výloh.

Cena rekreačního pobytu zahrnuje: 6× ubytování, polopenzi nebo plnou penzi, vstup do bazénů a fittness od 7,00 – 19,00 hod. neomezeně, vstup do sauny úterý, čtvrtek od 16,00 – 18,00 hod., dopravu busem, služby průvodce, pojištění léčebných výloh.

Příplatky:

  • jednolůžkový pokoj – 1080 Kč / pobyt
  • zapůjčení ledničky – 3,50 € / den
  • pokoj s výhledem na bazén – 300 Kč / pokoj / pobyt
  • komplexní pojištění – 140 Kč /osoba / pobyt

Cena neobsahuje: vstupy do objektů při zájezdech. Ceny budou upřesněny v pokynech na cestu.

Odjezdy z nástupních míst

  • Blansko
  • Lipůvka
  • Kuřim
  • Brno

Čas a místo odjezdu upřesníme v pokynech na cestu.