Wellness víkend v hotelu Repce Bükfürdö (pátek  15.11. – neděle 17.11.2019)

Po pozitivních ohlasech klientů jsme zařadili do nabídky opět podzimní wellness víkend v Maďarsku, tentokrát v hotelu Repce v lázeňském městečku Bükfürdö.

Z hotelu Repce lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou, vytápěnou, spojovací chodbou. Hotel nabízí 1lůžkové a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavené koupelnou, WC, TV, telefonem, rádiem a minibarem. Pokoje nemají balkony, pouze francouzské okno. Internet zdarma k dispozici pouze v Lobby hotelu.

V hotelu je restaurace k podávání jídel formou bufetu, drink-bar, solárium, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, internet, trezor.

V budově hotelu je také fitness místnost, Wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirlpool, parní kabina).

pátek 15.11.:  po ranním odjezdu si dopoledne prohlédneme historickou část města Vídně. V poledních hodinách odjedeme do Bükfürdö a po 14,00 hod. se ubytujeme v hotelu Repce a odejdeme se koupat do komplexu termálních lázní.

sobota 16.11.:  celý den můžeme využívat k relaxaci areál termálních lázní.

neděle 17.11.:  po snídani naložíme věci do autobusu a opět půjdeme relaxovat do termálních lázní. Odjezd v 15,00 hod. se zastávkou u TESCA v Soproni.

Cena zájezdu

  • 4 650 Kč / osoba pevné lůžko ve dvoulůžkovém pokoji
  • 3 650 Kč / dítě do 12 let na přistýlce

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, pojištění na cesty. 2x ubytování s polopenzí, 2x minerální vodu (0,25 l) / osoba / večeře, 2 neomezené celodenní vstupné do termálních lázní včetně nové zážitkové části (kromě světa sauny), využívání Wellness ostrova (plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna, parní kabina), zapůjčení županu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: vstupné do světa sauny v termálních lázních 7 EUR / 3 hod., Klienti skládají vratnou kauci za hodinky do lázní 200 Kč / osoba / pobyt (při převzetí hodinek v den příjezdu).  Hodinky se vrací v den odjezdu po využití služeb. Doporučujeme klientům uzavřít pojištění na storno zájezdu v ceně 60,-Kč /pobyt. Je možné uzavřít pouze při zakoupení zájezdu.

Odjezdy z nástupních míst

  • Blansko
  • Lipůvka
  • Kuřim
  • Brno

Čas a místo odjezdu upřesníme v pokynech na cestu.