Zalakaros – Velikonoční koupání v termálech (pátek 19.4. – velikonoční pondělí 22.4. 2019)

Moderní lázeňský areál se nachází pod Balatonem směrem k chorvatsko-slovinským hranicím. Nabízí nám rekreačně-rehabilitační pobyt po celý rok. K dispozici jsou nahřívací bazény s teplotou vody 32-38°C ,různé druhy vířivek i podvodních masáží, bazén s umělou řekou i dostatečné prostory pro relaxaci.

Pátek 19.4.: po odjezdu z Kuřimi cca 02,00 hod. budeme dále pokračovat směr Bratislava, Balaton, Kesthely. Do Zalakarose přijedeme kolem 8,00 hod. Po příjezdu se ubytujeme a odejdeme relaxovat do termálních lázní.

Sobota 20.4.: se vydáme do dalších termálních lázní Hevíz. Nejdříve ale uděláme zastávku v OD Tesco v Kesthely na nákupy a krátkou prohlídku městečka. Odpoledne budeme plavat mezi lekníny v největším přírodním termálním jezeře světa. Je napájeno termální léčivou vodou, která má příznivý vliv na pooperační stavy, svalovou únavu a rehabilitaci po úrazech.

Neděle 21.4.: od 9,00 hod. možnost celodenního koupání v termálních lázních Granit Zalakaros. Večer se nabízí vycházka k rozhledně a ochutnávka maďarských specialit, pokud bude restaurace pod rozhlednou v provozu.

Pondělí 22.4.:  po pomlázce se odejdeme  koupat do termálních lázní. V 15,00 hod. odjedeme do nástupních míst. Předpokládaný příjezd kolem 21,00 hod.

Cena zájezdu

  • 2690 Kč / osoba (ubytování ve čtyřlůžkovém apartmánu)
  • 2990 Kč / osoba (ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu)

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 3x ubytování ve  dvou nebo čtyřlůžkových apartmánech vždy se samostatnou dvoulůžkovou ložnicí, sprchou, WC, vybavenou kuchyní, služby průvodce a pojištění léčebných výloh.
Cena nezahrnuje: vstupné do termálních lázní. V roce 2018 bylo vstupné komplet do lázní Zalakaros 3300 Ft/osoba/den (cca 300 Kč)

Stravování – zajišťuje si každý účastník samostatně. V areálu koupaliště je bohatý výběr jídel i nápojů. Jídelníček v restauraci i bufetu je v češtině. Jídelníčky v češtině jsou i v restauracích ve městě.

Odjezdy z nástupních míst

  • Blansko
  • Lipůvka
  • Kuřim
  • Brno

Čas a místo odjezdu upřesníme v pokynech na cestu.